YouTube MP3 Dönüştürücü

YouTube MP3 çevirici nedir, videoyu müzik halinde nasıl indirebilirim diyenler için; YoTube MP3 Dönüştürücü listesi.

YouTube dönüştürücü

Video izlemek denince akla hiç kuşkusuz YouTube geliyor. O halde çeşitli içeriklere sahip olan (müzik, podcast vb.) YouTube’un içerikleri MP3’e nasıl çevrilir? Müzik video kliplerinin en çok paylaşıldığı sitelerin başında YouTube geliyor.

Yazımıza geçmeden önce YouTube MP3 çeviri yerine video olarak indirmeniz gereken bir şey var ise; YouTube Video İndirme Nasıl Yapılır? yazımıza göz atabilirsiniz.

YouTube MP3 Dönüştürücüler

Müzik video kliplerini izlediğimiz müziklerin cihazımızda olmasını istediğimizde ise hepimizin adını duyduğu ya da bildiği çeşitli sitelerden veya programlardan internet aracılığı ile dönüştürme yapabiliriz.

Youtube’daki videoları MP3 formatında cihazınıza indirmek kullanabileceğiniz program ve sitelerden bahsedeceğiz.

Any Video Convertor

Adından da anlaşılacağı gibi bu program YouTube’daki her türlü video formatını başka formatlara dönüştürebiliyor. Bu program ile YouTube’daki videoları cihazınıza indirebilir ve MP3 formatına çevirebilirsiniz.

aTube Catcher

Video dönüştürme ile ilgili bütün opsiyonları tek bir ekranda sunan program aynı zamanda Windows 8 sitili ara yüzüne de sahiptir. Programın basit bir kullanımı vardır. Kopyalamış olduğunuz YouTube videosunun bağlantısını ‘URL del video’ bölümünü yapıştırdıktan videoyu istediğiniz formata çevirebilirsiniz.

Free Youtube to MP3 Converter

Bu program adının hakkını veren bir program olmakla birlikte programı yüklerken dikkat etmeniz gereken küçük bir ayrıntı vardır.

YouTube mp3

O ayrıntı da programı yüklerken bilgisayarınıza reklam yazılımı yükleyebilir. Bunun dışında video dönüştürmek ideal programlardan biridir.

4K Video Downloader

BU program sade ve kullanımı kolay bir programdır çünkü programın ara yüzü sadece tek bir şeye odaklanmıştır. Bu program videolarınızı MP3, OGG veya M4A formatlarından dönüştürmek istediğiniz formata dönüştürür. Tek yapmanız gereken video linkini belirtilen yere yapıştırmaktır.

ClipGrab

Bu program size pratik bir indirme ve dönüştürmek istediğiniz videoyu kolayca dönüştürme imkanı sunuyor. ClipGrab programı arka planda işini yaparken siz YouTube’dan bir bağlantı kopyaladığınız anda program devreye giriyor ve size videoyu indirmek isteyip istemediğinizi soruyor.

cc

İstediğiniz Youtube linkini kopyalayıp bu site sayesinde istediğiniz formatlara çevirebilirsiniz. Ayrıca videoyu kısaltmak isterseniz videonun başlangıç ve bitiş noktalarını değiştirebilirsiniz.

  • Dönüştürmek istediğiniz Youtube videosunun linkini kopyalayıp sayfadaki belirtilen yere yapıştırın
  • Videoyu dönüştürmek istediğiniz formatı seçin
  • Devam tuşuna tıklatın
  • İsterseniz videonun başlangıç ve bitiş sürelerini değiştirebilir hatta videonun adını bile değiştirebilirsiniz.
  • Başla yazısına tıklatın
  • Dönüşüm bittikten sonra indirebilirsiniz.

YouTube MP3 dönüştürücüler ile alakalı sizin kullandığınız hangisi, bizlere tavsiyelerinizi yorum bölümünden iletmeyi unutmayın.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here