Uygun Fiyatlı En İyi Akıllı Telefonlar

Uygun Fiyatlı En İyi Akıllı Telefonlar, bütçenize uygun alabileceğiniz en iyi akıllı telefonları sizler için listeledik. İşte fiyat performans telefonları

1500 tl ye alınabilecek en iyi telefonlar

Telefon deyince aklımıza gelen ilk telefon markaları malum piyasamızda da yer alan Samsung, iPhone gibi birçok telefon markası saymak mümkün. Peki piyasada alacağınız bir akıllı telefon için nelere dikkat ediyorsunuz? Akıllı telefon alırken dikkat edilmesi gereken unsurlardan birisi fiyat performans olayıdır. Tabi en geniş çaplı anlatımı bu şekildedir. Bir akıllı telefon alacakken borç yapmaya harç yapmaya gerek duymamanız lazım. Akıllı telefon alacağım diye boşu boşuna ileride sıkıntı çekmeniz pişmanlık duymanıza neden olacaktır. Türkiye’de pek olmasa da bütçeye göre telefon seçimi yapmanız çok mantıklı olacaktır.

Geliri asgari ücreti geçmeyen bir vatandaşın maksimum alması gereken telefon fiyatı 1000-1500 tl arasında olmak zorundadır. Bunu yapmadığı sürece hem ekonomisi düşer hemde gelir düzeyi kontrolden çıkabilir. Ülkemizin ihracat ve ithalat olayını göz ardı edemeden şöyle bir şey demek istiyorum. Malum şu sıralar oldukça fazla yükselen doları indirmek için sürekli alışveriş yapmamak bir ihracat gerçekleştirmemiz gerekmektedir. İhracat gerçekleştirdiğimiz takdirde hem ülkemizin gelir seviyesi yani ekonomisi düzelir hemde millet rahat eder.

telefon

Bu yazımızda sizlere 1000 ve 1500TL arası alınabilecek en iyi akıllı telefonları listeleyeceğiz. Seçtiğimiz telefonlar kullanıcılar tarafından daha önce seçilmiş en iyi fiyat performans telefonlarıdır. Seçtiğimiz bu listedeki fiyatlar 2018 Haziran tarihinden itibaren geçerli olmakla birlikte fiyatları değişebilmektedir. O yüzden fiyatları değişken olabilir listeyi inceledikten sonra tekrar göz atabilirsiniz.

Günümüzde 1000 veya 1500 tl arasında alınabilecek telefonlarda olabilecek özelliklere baktığımız zaman karşımıza minimum 3 maksimum 4 gb ram, 32-64 gb hafıza ve full hd özellikleri ile kamera çıkabiliyor.

1000 – 1500TL Arası En İyi Telefonlar

general mobile gm8

Listemizin ilk sırasına General Mobile GM 8 serisini koyduk. Android One desteği ile karşımıza çıkmış ve bizi büyülemiş. Fiyatına ve özelliklerine internetten bakmanızı öneririz.

vesten venus z20

Listemizin ikinci sırasında ise Vestel Venus Z20 modeli ile Vestel’in çıkardığı akıllı telefon bulunuyor. Fiyat performans olarak 2. sıraya koymamızı sağladı.

nokia6

Listemizin üçüncü sırasında ise Nokia 6 bulunuyor. Yaşlı Nokia’nın yeni akıllı telefonu gözlerimizi kamaştırıyor. Resmen beni alın diyor. Fiyat performansını inceleyip telefonu edinebilirsiniz.

j7 prime

Listemizin son sırasında Samsung Galaxy J7 Prime bulunmaktadır. En çok satan telefon modelleri arasında bulunan J7 fiyat performansını fazlasıyla karşılıyor.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here