Türkiye’deki En İyi Fortnite Oyuncuları

Türkiye'de en iyi fortnite oyuncusu ve en iyi fortnite yayıncısı listede yer almaktadır.

Fortnite oyuncuları 2018

Yaklaşık 4 milyona yakın aktif oyuncu sayısı ile tüm piyasanın rekorunu kıran Fortnite, geçtiğimiz aylarda Pubg’yide saf dışı bırakarak tüm zamanların en çok online oyuncusu olan oyunu olarak tarihe şu anlık ismini yazdırdı. Geçtiğimiz günlerde ise Battle Royale üzerinden yürüyerek Fortnite’a dava açan Pubg, davanın kaybeden tarafı oldu. Pubg’nin pes etmesi durumunda ileri zamanlarda ne olacak şuan da bilinmiyor. Bugün sizlere Türkiye’nin en iyi Fortnite oyuncuları ve en iyi fortnite yayıncılarından bahsedeceğiz. En iyi oyuncuları gösterirken tamamen karma bir şekilde sıraladığı mızı bilmenizi istiyoruz.

Batuhan Büyükakkan (Platen)

batuhan büyükakkan

Youtuber, aynı zamanda Twitch Yayıncısı olan Batuhan Büyükakkan; Fortnite Türkiye oyuncuları arasında iyi bir strateji belirleyip aynı zamanda çok iyi atışlar yapabilen bir oyuncu. Fortnite Türkiye yayıncılarına göre kıyasla daha efendi ve karşılıklı argo tartışmalara girmeyen biri. Yaptığı yayınlar genellikle akşam saatlerinde başlar ve bazen sabaha kadar sürebilir. Batuhan Büyükakkan ile ilk tanışmamız Youtube üzerinde CS:GO videoları paylaşması ile gerçekleşti. Daha sonra CS:GO ‘ya pek yenilik gelmediğinden dolayı sıkıldığı ibaresini kullanan Batuhan, Fortnite’a geçiş yaptı. Twitch kanalı üzerinden bazen tek, bazen ise Orkun Işıtmak gibi ünlü isimler ile Fortnite oynamaktadır. Aşağıda Batuhan Büyükakkan’ın oynayış videosunu izleyebilirsiniz.

RB Script

Genellikle Batuhan Büyükakkan Twitch kanalında Batuhan ile ekipli maç oynar. Tam bir build ustasıdır. Çok hızlı build yapar ve aynı zamanda Nvidia tarafından düzenlenen turnuvalarda çok büyük başarı elde etmiştir. Genellikle Build yapışı ile ön plana çıkan RB Script aynı zamanda Twitch üzerinden yayın yapmaktadır. Batuhan’ın atışları aksine sadece Build yaparak rakiplerinin üzerine çıkmasıyla meşhurdur. Aşağıdaki videodan RB Script’in oynayış videosunu izleyebilirsiniz.

FailPlayTV

failplaytv

Youtube üzerinden sürekli Fortnite challange videoları paylaşarak herhangi bir konu üzerinden rekor kırmayı deneyen bir youtuber aynı zamanda Twitch yayıncısı. Gözlemlediğimiz üzere çok iyi oynadığı söylenemez. İzleyicileri oynayışını görmek için değil, eğlenceli challangelar ve gruplaşmaları için izlediğini düşünüyoruz. Türkiye’de veya Dünyada daha önce yapılmamış challangeları yapmak için uğraşan FailPlayTV listemize girmeyi başardı. Aşağıda örnek bir challange videosunu izleyebilirsiniz.

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here