Recep İvedik 6 Ne Zaman Çıkıyor? İşte Detaylar

Recep İvedik 6 Ne Zaman Çıkıyor? konusu ne olacak? nerede geçecek? afrikada mı geçecek? işte tüm detaylar ile recep ivedik 6 filmi

Recep ivedik 6

Şahan Gökbakar‘ın canlandırdığı efsane karakter Recep İvedik serisi Türkiye’de tüm zamanların en çok izlenen filmleri arasında hala yerini almaya devam ediyor. Gelmiş geçmiş halen gelecek zaman içinde ön görülen en çok izlenen 3 film arasında yer alan Recep İvedik, En çok izlenen filmler arasında 1. sırada ve 2. sırada kendi yerini koruyor. Yeni çıkacak filmi en çok izlenenler listesinin ilk 3 sırasını alabilir gibi duruyor. Instagram adresinden bizlere yaptığı bazı geyikler ve hikayelerinde paylaştığı bilgilere dayanarak filmin çıkış tarihi oldukça yakın. Bugün sizlere Recep İvedik 6 ne zaman çıkacak? Recep İvedik 6 Konsepti ne olacak? hangi konuyu edinecek? bunlardan bahsedeceğiz.

Son filmi olan Kayhan ile yeterince başarı elde edemeyen Şahan Gökbakar yaklaşık 600.000 izleyici bandında kalmıştır. Instagram hesabında ve çeşitli sosyal medya hesaplarından duyuru yapan Şahan Gökbakar Recep İvedik 6’nın ilk afişini yayınlamış bulunmaktadır.

Recep İvedik 6 Çıkış Tarihi

Afiş üzerinden de anlaşıldığı üzere film konusu vahşi bir ormanda geçmektedir. Togan Gökbakar tarafından yönetilen Recep İvedik 6 bizleri çok heyecanlandırıyor.

Recep İvedik 6 Konusu Ne Olacak?

Recep İvedik 6 uzman oyuncu kadrosu şuan bilinmese de bir ormanda geçeceği ve Recep karakterinin ormanda vahşi hayvanlar ile mücadele edeceği hakkında söylemler bulunmaktadır. En büyük fan sayfaları bu şekilde yorum yapsa da Recep İvedik karakterinin canlandıran Şahan Gökbakar, sosyal medya hesaplarından henüz bir açıklama yapmış değil.

recep ivedik

Güncel bilgi; Recep İvedik 6 filminin Afrika’da ve uçak kazası sonrasında Recep karakterinin vahşi hayvanlar ile baş başa kalacağı bir ortamı göreceğiz.  Recep karakteri başından neler geçiyor bize nasıl yansıtacak hep beraber göreceğiz.

Recep İvedik 6 Ne Zaman Çıkıyor?

Her Recep İvedik filminde olduğu gibi her yılın Şubat ayının başlarında bizlerin karşısına çıkacağı tahmin edilmektedir. Şahan Gökbakar resmi instagram hesabından paylaştığına göre film 2019 yılının Şubat ayında çıkacağı kesinleşti. 

Şahan Gökbakar ve Kardeşi olan Togan Gökbakar ile birlikte gerçekleştirdiği bu filmde yönetmenliği Togan Gökbakar üstlenmektedir. Yönetmenliğini üstlenen Togan Gökbakar; senaryosunu yazan Şahan Gökbakar’ın filmini başarılı bir çekim ile sonuçlandırabilecek mi bilmiyoruz. Senaryosu biten Recep İvedik 6 filminin çekimleri önümüzdeki aylarda başlayacağı bilinmektedir.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here