La Casa De Papel 3. Sezon Ne Zaman? İstanbul Karakteri Kim?

La Casa De Papel 3. Sezon Ne Zaman? İstanbul Karakteri Kim? Nesrin Cavadzade Kimdir? işte tüm detayları ile la casa de papel

la casa de papel 3. sezon ne zaman

La Casa de Papel 2. sezondan sonra yankı yapan efsane diziler arasında kendisini sıralamada birinci yaparken, birçok Türk hayranının olması nedeniyle İstanbul karakterinin geleceği kesinleşmişti. La Casa de Papel İstanbul Oyuncusu için görüşmelerin sürdürüldüğü şu günler de izleyicilerinde en çok beklediği şey; İstanbul Karakteri Kim Olacak? 

Senaryonun bittiğin kısımda, ileri ki bölümler de daha ne olabilir ki? dediğimiz La Casa de Papel filmi için 3. sezon kesinleşti. Peki La Casa de Papel 3. Sezon ne zaman başlayacak? La Casa de Papel 3. Sezon İstanbul Oyuncusu kim? bu yazımızda sizlere bunlardan detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

istanbul karakteri kim

İçerik

La Casa de Papel İstanbul Karakterini Kim Canlandırıyor?

Birkaç gün önce duyuran ve İstanbul karakterini canlandırdığı iddia edilen ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade‘nin menajerinden heyecanlı bir haber geldi. Nesrin Cavadzade’nin canlandıracağı iddia edilen ve Netflix tarafından yayınlanacak La Casa De Papel 3. sezonu ile karşımıza bomba gibi geliyor olacak.

Nesrin Cavadzade’nin menajeri Selin Kök tarafından yapılan açıklamalar aşağıdaki gibidir.

‘’Çıkan bazı haberler doğru. Görüşmeler sürüyor. İlk görüşmeden olumlu sonuç çıktı. Bir görüşme daha yapılacak. Nesrin Hanım 4-5 dil bilen bir oyuncu, bu onu daha da farklı kılıyor. Canlandırılacak karakterle ilgili şimdilik bir bilgi vermem doğru olmaz. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz sene İspanyol yapımı “El Desentierro” adlı sinema filminde kamera karşısına geçti ve performansıyla dikkatleri üzerine çekti. Tercih edilmesinde önemli faktörlerden biri de bu olsa gerek…’’

la casa de papel türkiye

Nesrin Cavadzade Kimdir?

Azerbaycan asıllı Türk oyuncu daha önce birçok projede yer almış ve 35 yaşında. Şuan’da La casa de papel oyunculuğu yapmak üzere Netflix ile görüşmede. Kendisine başarılar diliyoruz.

La Casa De Papel 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

2019’da Netflix platformunda yayımlanacak olan La Casa De Papel, Facebook başta olmak üzere birçok platformda fan sayfaları aracılığı ile ün olayını yerle bir etmiş izleyici kitlesinin diğer dizilere nazaran daha agresif yaklaşıldığı görülmüş. Henüz tam tarih belli olmasa da 2019 yılı içerisinde çıkacağı bir gerçek.

Yeni çıkacak sezonda başka bir soyguna tanıklık edeceğimiz La Casa de Papel dizisinin çekimleri başlandığı yönde iddia edilmektedir. Resmi instagram hesaplarından bizlere duyuru yapan La Casa de Papel bize büyük bir süpriz hazırladıklarını dile getirdiler.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here