Güzel Instagram Fotoğrafları Nasıl Çekilir?

Mükemmel instagram fotoğrafları nasıl yapılır? Nasıl güzel fotoğraf çekilir? tüm bunların yanıtları ve detaylı bir şekilde anlatımları yazımızda mevcut.

mukemmel instagram paylasimi nasil yapilir

Son zamanlarda çökmesiyle gündemde olan Instagram‘da profilinizin ne kadar iyi olması gerektiğini bizden iyi bildiğinize eminiz. Instagram’da güzel fotoğraflı paylaşımlar yapıp mükemmel beğeniler almak ister misiniz? bugün sizlere Instagram’da nasıl güzel fotoğraflar çekilir biraz bunlardan bahsetmek istiyoruz. Çektiğimiz veya çekilen her fotoğrafın arkasında mutlaka güzel bir anı veya kötü bir vardır. O an ne hissetmişiz ve neler olup bitmiş detaylıca öğrenebiliyoruz. Tabi bu durum sadece düz fotoğraflar için değil selfieler içinde geçerlidir.

insta foto cek

İyi bir Instagram fotoğrafı çıkarabilmemiz için fotojenik birisi olmamıza gerek yok. Hatta fotoğraf karesine ne kadar yakıştığımızında bir önemi yok. Önemli olan ardında ne tür hikayeler barındırdığımız. Ne tür anılar canlandırdığımızdır. Harika fotoğraflar çekmek sadece tek bir kişi ile çok başarılı olamıyor. Olsa bile bir elin nesi var iki elin sesi var dedirtebiliyor. Aslında dış görünüşe verilen önemin önemsenmeyecek kadar önemli olmasını istiyoruz ama yinede profil sayfanızda güzel fotoğrafların bulunması ziyaretçiler ve arkadaşlarınız tarafından olumlu bir yönde düşünceye sürükleyecektir.

Instagram kurulduğu sıralar bir fotoğraf yarışması ile ün kazanıp bu zamanlara gelmiş ve sonrasında neredeyse tüm dünyanın kullandığı bir platform haline gelmiştir. Instagram’da günde yaklaşık 1 milyar insan dolaşıyor. Her saniye binlerce fotoğraf paylaşılıyor. Milyonlarca mesajlar gönderiliyor. Ve tabi ki milyonlarca beğeni gönderiliyor. Son çıkardığı özelliklerden ziyade gelişiminin hala sürdüğünü göz önünde bulunduruyoruz. İnsanlar artık mobil cihazlara daha fazla ilgi gösterirken bir yandan geliştiriciler cihazlara daha fazla uygulama yapıyor. Daha çok uygulamaya maruz mobil cihazlar ise sistem geliştirilmesine ihtiyaç duyuyor ve üreticileri tarafından bir üst seviyeye geçiyor.

O kadar söyledik detayları isterseniz gelin birde güzel fotoğraf çekmeye çalışan ve bir o kadarda komik olmuş insanlara bakalım;

 

yeni fotograf

Burada çiftin sanki bir doğada fotoğraf çekiliyormuş gibi parkın köşesinde fotoğraf çekme macerası bulunmaktadır.

profil

Burada aşağıdan pozlama yapılmış ama sanki biraz abartılmış.

profil fotografi

Yine bir aşağıdan pozlama sistemi. Bu biraz daha iyi denilebilir.

mukemmel instagram paylasimi nasil yapilir

Ablamız da çok güzelmiş maşallah.

komik fotograflar

Güzel bir pozlama şekli. Tam Instagram’a Koymalık!

instagramda yeni nesil fotograf

İşte o cesur kızlardan biri daha.

instagramda nasil guzel fotograf cekilir

Işıklı poz vermeyi seviyor ablamız.

instagram kullanici fotografi paylasma

Ablamız burada 720p sansürsüz yaklaşımı yapmış. En azından ben öyle anladım..

Instagram hikayeler

Güzel bir düğün çekimi sanki..

instagram hikaye paylasma

Güzel pozlama

instagram fotografi

Tam kapak resimlik!

instagram fotografi indir

Güzel bir pozlama daha

instagram foto

Evlenmeden önce.. Havalı

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here